İPTAL & İADE

Siparişim ayıplı/defolu/yanlış gönderilmiş ne yapmalıyım?

Satışa sunduğumuz tüm ürünler, kargoya teslim edilmek üzere paketlenirken hasar kontrolünden geçer. Nadiren yaşanılan ürün ayıplı/defolu/yanlış şekilde tarafınıza ulaştıysa böyle bir durumda süreç şu şekilde işlemektedir;

Siparişiniz kargo görevlisi tarafından adresinize ulaştırıldığında, ürünü teslim almadan önce mutlaka dış pakette hasar kontrolü yapın ve herhangi bir hasar gördüğünüz anda “Durum Tespit Tutanağı” hazırlatın.

Sipariş tesliminden sonra fark ettiğiniz bir hasar durumunda, ilgili kargo şubesiyle hemen iletişim kurmanız ve “Durum Tespit Tutanağı” hazırlamalarını istemeniz gerekir. Eğer kargo şubesi size bu konuda yardımcı olmuyorsa, lütfen en kısa sürede bizi bilgilendirin.

Hasar Tespit Tutanağı ile birlikte hasarlı ürünü Aven Yazılım adresimize gönderdiğinizde ürün değişim ya da iade işlemleriniz hızla tamamlanır ve size bu konuda bilgi verilir.

GARANTİ ŞARTLARI

Satışa sunduğumuz tüm ürünler 6 ay garantilidir. Meydana gelecek sinyal problemleri ve cip algı problemlerine karşın garantilidir.

Yaşanan bu gibi problemlerde öncelikle bizlerle info@dijiven.avenyazilim.com e-posta adresi üzerinden iletişime geçmeniz gerekmektedir. Daha sonra sizlere konuyla alakalı izlenecek yol aktarılacaktır..